AKCJA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA W DNIU W DNIU 30.06.2021r., NIE MA MOŻLIWOŚCI DOKONYWANIA ŻADNYCH ZMIAN ANI WPROWADZANIA NOWYCH ZGŁOSZEŃ. Szczegóły w Regulaminie!

ODBIERZ DO 600 ZŁ PREMIIIPARTNERZY AKCJI:

DZIĘKUJEMY ZA ZAKUP TERMINALI
PAYTEL I URZĄDZEŃ FISKALNYCH.

UWAGA, REJESTRACJA TERMINALI ORAZ URZĄDZEŃ FISKALNYCH DLA UCZESTNIKÓW ZOSTAŁA JUŻ ZAKOŃCZONA. ZGODNIE Z REGULAMINEM FORMULARZ BYŁ DOSTĘPNY DO 30.06.2021r.


Jeśli zarejestrowałeś tutaj Twój terminal i urządzenie fiskalne do 30 czerwca 2021r., możesz uzyskać dostęp do Twojego zgłoszenia tylko poprzez kliknięcie w Twój indywidualny link, który otrzymałeś w wiadomości e-mail od nas. Po kliknięciu w link, znajdziesz więcej informacji o naszej akcji. W tej chwili zgodnie z Regulaminem nie ma już możliwości rejestrowania urządzeń ani nowych Uczestników. Wszystkie rozliczenia i wypłaty premii dla Uczestników, którzy wypełnili wymogi Regulaminu zostały wykonane i zakończone.

Jeśli spełniłeś w terminie wszystkie wymogi Regulaminu, a nie otrzymałeś przelewu Premii, napisz do nas na adres: kontakt@wybieramyterminale.pl powołując się na numer ID Twojego zgłoszenia lub NIP Twojej firmy.