JEŚLI ZAREJSTROWAŁEŚ TWÓJ TERMINAL DO 31 GRUDNIA 2020, NA PODANIE DANYCH URZĄDZEŃ FISKALNYCH MASZ CZAS AŻ DO 30 CZERWCA 2021.

ODBIERZ DO 600 ZŁ PREMIIIPARTNERZY AKCJI:

DZIĘKUJEMY ZA ZAKUP TERMINALI
PAYTEL I URZĄDZEŃ FISKALNYCH.

UWAGA, REJESTRACJA TERMINALI ZAKOŃCZONA W DNIU 31 GRUDNIA 2020!
To jest formularz wyłącznie dla przedsiębiorców, którzy są użytkownikami terminali PayTel. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje niezbędne, aby odebrać Twoją Premię. Wymaga to wykonania przez Ciebie 4 kroków.

Partnerów Autoryzowanych zapraszamy do odpowiedniej zakładki  1. Dokonaj rejestracji w tym formularzu poprzez wypełnienie wszystkich wymaganych danych najpóźniej 31 grudnia 2020.
  2. Odbierz e-mail z potwierdzeniem rejestracji i indywidualnym linkiem do Wniosku o wypłatę premii.
  3. Kliknij w Twój link i uzupełnij wszystkie wymagane dane we Wniosku najpóźniej do 30 czerwca 2021.
  4. Odbierz e-mail z potwierdzeniem złożenia wniosku i zatwierdź swój Wniosek.


Jeśli zarejestrowałeś tutaj Twój terminal do 31 grudnia 2020, możesz uzyskać dostęp do Twojego zgłoszenia tylko poprzez kliknięcie w Twój indywidualny link, który otrzymałeś w wiadomości e-mail od nas. Po kliknięciu w link, będziesz mógł uzupełnić swój Wniosek o wypłatę Premii, dlatego koniecznie zachowaj go w bezpiecznym miejscu. W tej chwili zgodnie z Regulaminem nie ma już możliwości rejestrowania kolejnych terminali płatniczych. Do 30 czerwca 2021 można dodawać wyłącznie urządzenia fiskalne do wcześniej zarejestrowanych zgłoszeń promocyjnych.

Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości e-mail lub znajdziesz błędy w podanych przez Ciebie danych, napisz do nas na adres: kontakt@wybieramyterminale.pl